FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 6057221

nr 605 7221

CHAIRS

4 pcs, birch wood, 19th century, normal wear.

4 st, Björk, 1800-tal

Condition: normalt bruksslitage

300

SEK 1100

Monday October 19 2009
at 19:35:01