ART / Lithographs / Litograph in colors 12916320
nr 1291 6320
LITOGRAPH IN COLORS
Sigfrid Södergren, 57/360, landscape with a farm. Signed. Subject: 47x61, fuktskada.
Sigfrid Södergren. Signerad, numrerad 57/360, Landskap med gård. Motivet: 47x61 cm
Condition: fuktskada
Monday November 25 2019
at 19:33:07