KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 15084031
nr 1508 4031
Pär Lundqvist
(f. 1937), Sverige
Fotografi, "Veinge Halland 1979". Signerad, daterad 1983. Bildmått: 22x29 cm, yttermått inklusive ram: 44x48 cm
Pär Lundqvist, svensk fotograf född 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:42:20
9/12 10:35:10