KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886216
nr 1488 6216
Oidentifierad konstnär. Signerad Ek, Daterad -48, porträtt. Olja på duk, 46x37, yttermått inklusive ram, 68x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:50:28
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr