KONST / Litografier / Färglitografi 17339386
nr 1733 9386
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 262/270, får. Färglitografi, bildmått: 20x28 cm, yttermått inklusive ram: 32x40 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 20:40:42
100 kr
150 kr