KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956331

nr 1395 6331

Adrian van Arkel

(1924-2006), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 35x43 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 3 maj 2021
kl 18:53:12

Adrian van Arkel

Läs mer om Adrian van Arkel