ART / Lithographs / Litograph in colors 7639076
nr 763 9076
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Karl Inge Höglund, 208/290, subject size: 61x42,
Karl Inge Höglund, 208/290, motivets mått: 61x42
1000
SEK 700
Monday June 4 2012
at 17:31:10
1/6 14:16:51