Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5897244



*

nr 589 7244


Etsning

Zorn, 22x15


Utgick

Sista tid för bud online:

måndag 29 juni 2009
kl 18:47:16



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders zorn etsning etsningar grafik svensk grafik svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer zorn
  • 6573 Etsning
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    19 jan kl 20:15
  • 6436 Etsning
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    19 jan kl 18:20
  • 6344 Färgetsning
    Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    19 jan kl 18:54
  • 6445 Träsnitt
    Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    19 jan kl 20:06




Ladda ner broschyr