KONST / Litografier / Grafiskt blad 14298002
*
nr 1429 8002
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Siluette". Signerad, numrerad 29/100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 november 2021
kl 18:43:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/10 22:13:21
1
150 kr
1/11 18:36:29
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 28x38cm gicléetryck kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige veronica sofie
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:26
-
3116 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:23
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:29
-
3182 Färglitografi
Karl Momen (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:01
-
9271 Färglitografi
Peter Dahl (1934-2019), Sverige. "Modelltecknaren"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:10
*
Veronica Sofie
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
nr 1429 8002
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Siluette". Signerad, numrerad 29/100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 november 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/10 22:13:21 | 1 | 150 kr |
1/11 18:36:29 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 28x38cm gicléetryck kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige veronica sofie
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:26 -
3116 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:23
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:29 -
3182 Färglitografi
Karl Momen (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:01 -
9271 Färglitografi
Peter Dahl (1934-2019), Sverige. "Modelltecknaren"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:10