KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13732029
nr 1373 2029
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -84, ca 15x23 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:06:23
15/1 09:25:17
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant