KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306135
*
nr 1630 6135
Oljemålning
Edward. O. Bowley. Signerad, "A lane near Witton". Olja på duk, 62x75 cm, yttermått inklusive ram: 78x91 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juli 2024
kl 20:18:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/6 16:27:07
1
1.500 kr
1/7 19:41:22
2
1.600 kr
1/7 19:42:54
2
Vinnande bud
1/7 19:46:56
1
1.700 kr
1/7 19:46:56
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bowley edward olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:51
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:42
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1630 6135
Oljemålning
Edward. O. Bowley. Signerad, "A lane near Witton". Olja på duk, 62x75 cm, yttermått inklusive ram: 78x91 cm
| Utrop: | 2.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 juli 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 26/6 16:27:07 | 1 | 1.500 kr |
| 1/7 19:41:22 | 2 | 1.600 kr |
| 1/7 19:42:54 | 2 | Vinnande bud |
| 1/7 19:46:56 | 1 | 1.700 kr |
| 1/7 19:46:56 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bowley edward olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:51 -
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:42



