FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 5613337
nr 561 3337
CHAIRS
Lenght: ()
3st, 1800-tal, vitmålade
Condition: slitage
100
SEK 950
Monday January 19 2009
at 18:48:08
300 kr
300 kr
500 kr
550 kr
900 kr
700 kr
800 kr
900 kr