KONST / Litografier / Litografi 13535489
nr 1353 5489
Ingemar Lööf
(1929-2007), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 30/100, daterad -52, Hus. Motivet: 15,5x19,5
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:38:06
8/10 23:01:56
100 kr
12/10 15:44:46
Ingemar Lööf
Läs mer om Ingemar Lööf
Lis Husberg (f. 1920)