KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13568445
nr 1356 8445
Virginia Larson
(1844-1893), Sverige
Akvarell, "Neapel", 34x21 cm. Signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:40:31
24/10 14:30:54
1.000 kr
26/10 17:43:19
Virginia Larson
Läs mer om Virginia Larson