KONST / Litografier / Offsetlitografi 8077208
*
nr 807 7208
Offsetlitografi
Helmut Newton, Jane Kirby-Arenne Kleber, Paris -77, signerad, 36x23
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 februari 2013
kl 18:23:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/2 06:25:19
1
3.000 kr
11/2 17:16:51
2
2.200 kr
11/2 17:17:20
2
3.000 kr
11/2 17:17:54
2
3.200 kr
11/2 17:26:42
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: helmut newton litografier offsetlitografi
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Offsetlitografi
nr 807 7208
Offsetlitografi
Helmut Newton, Jane Kirby-Arenne Kleber, Paris -77, signerad, 36x23
Utrop: | 5.000 kr |
---|---|
Såld: | 3.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 februari 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/2 06:25:19 | 1 | 3.000 kr |
11/2 17:16:51 | 2 | 2.200 kr |
11/2 17:17:20 | 2 | 3.000 kr |
11/2 17:17:54 | 2 | 3.200 kr |
11/2 17:26:42 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: helmut newton litografier offsetlitografi
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09