ART / Oil paintings / Oil painting 12868630

nr 1286 8630

OIL PAINTING

Emiliano, still life, signed. Oil on canvas, 49x71,

Emiliano, Stilleben, signerad. Olja på duk, 49x71 cm

Yes

SEK 100

Monday November 4 2019
at 20:09:37

29/10 19:27:23 1      Vinnande bud