KONST / Litografier / Färglitografi 12409056
nr 1240 9056
Acke Oldenburg
(1923-2005), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga, signerad, 1974. Motivet: 35x46
Acke Oldenburg, född 1923 i Mora, död 2005, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2019
kl 19:59:34
11/3 17:59:54
Acke Oldenburg
Läs mer om Acke Oldenburg