KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12872123

nr 1287 2123

Michael Shevarjov

(f. 1958), Ryssland

Akvarell, Stockholmsmotiv, signerad, 47x67 cm

Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 november 2019
kl 20:33:57

Michael Shevarjov

Läs mer om Michael Shevarjov