MÖBLER / Skåp & hyllor / Chiffonjé 4003598
nr 400 3598
Chiffonjé
1800-tal, längd: 100, djup: 49, höjd: 130 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
950 kr
måndag 13 mars 2006
200 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr