ART / Oil paintings / Oil painting 12848021
nr 1284 8021
OIL PAINTING
Håkan Carlström. Signed, 1967. Oil on canvas, 37x45cm,
Håkan Carlström. Signerad, 1967. Olja på duk, 37x45cm
300
SEK 200
Monday October 28 2019
at 20:59:22
23/10 14:18:34
150 kr
28/10 20:54:23