ART / Etchings etc / Drawing 4845188
nr 484 5188
DRAWING
Lenght: ()
Blyerts, Sign, Motiv med Gustav V, 56x43 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
Monday September 10 2007
at 16:56:54
Signe Persson-Melin (f. 1925)