KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16705116
nr 1670 5116
Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Man med musikinstrument, bladets mått: 76x57 cm, yttermått inklusive ram: 100x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
lördag 21 december 2024
kl 19:10:29
20/12 17:22:26