KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12826133

nr 1282 6133

Etsning

Gustaf Adolf Jansson, "Persona". Signerad, numrerad 114/260. Motivet: 32x25 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:10:36

21/10 18:02:21 1      Vinnande bud