KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12497498

nr 1249 7498

Halvar Halvorsen, Lofoten, signerad. Olja på duk, 47x64

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 22 april 2019
kl 18:14:19