KONST / Litografier / Färglitografi 13418227
nr 1341 8227
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 43/190, solrosor, bladets mått: 60x87 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 18:36:06
15/8 22:52:50
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm