ART / Etchings etc / Wood engraving 8033398

nr 803 3398

WOOD ENGRAVING

Japan, 34 x 23, wear, damages.

Japan, 34 x 23

Condition: slitage, skador

800

SEK 250

Monday January 28 2013
at 20:12:03