KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14011031
nr 1401 1031
Oidentifierad konstnär. 1700-tal, Marinmålning. Skeppsbrott. Ej signerad. Olja på duk, uppfodrad duk, 68x96 cm, yttermått inklusive ram: 83x110 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
5.600 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:33:00
4.000 kr
5.400 kr
4.400 kr
4.600 kr (Budbetjänt)
4.800 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
5.200 kr
5.400 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
31 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska