KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14011031

nr 1401 1031

Oidentifierad konstnär. 1700-tal, Marinmålning. Skeppsbrott. Ej signerad. Olja på duk, uppfodrad duk, 68x96 cm, yttermått inklusive ram: 83x110 cm

Utrop:

5.000 kr

Såld:

5.600 kr

måndag 31 maj 2021
kl 20:33:00

  • Klassiska
  • 31 maj

Klassiska

Läs mer om Klassiska