KONST / Litografier / Färglitografi 13789124
nr 1378 9124
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 168/200. Bladets mått: 41x26,5cm, oramat löst blad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:20:44
500 kr
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)