KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15407174

nr 1540 7174

Oliver Herdies

(1906-1994), Sverige

Komposition. Signerad. Blandteknik, 65x50 cm, yttermått inklusive ram: 73x58 cm

Utrop:

500 kr

måndag 15 maj 2023
kl 18:25:04

Oliver Herdies

Läs mer om Oliver Herdies