KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13568526

nr 1356 8526

Akvareller

2 st, F W Kylberg. Signerad, daterad 1960, fartyg, 19x24 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 19:51:32

23/10 18:46:06 1      Vinnande bud