FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 16711024
nr 1671 1024
ARMCHAIRS
one pair, en gustaviansk, en gustaviansk stil. Width: 60 cm, height: 92 cm, wear, damages.
ett par, en gustaviansk, en gustaviansk stil. Bredd: 60 cm, höjd: 92 cm
Condition: slitage, skador
1500
SEK 1000
Monday January 6 2025
at 18:07:30