KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsetsning 11482009

nr 1148 2009

Torrnålsetsning

Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Stege, signerad och numrerad 10/50, motivet: 14x13

Kondition: skadat blad

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 4 december 2017
kl 19:04:29