ART / Oil paintings / Familjeikon 5678234

nr 567 8234

Familjeikon

Lenght: ()

1800-tal, Ryssland, 62 x 53, (med utvalda helgon )

Condition: slitage, skador

5500

SEK 4200

Monday February 23 2009
at 16:00:00

23/2 12:26:33 1      Vinnande bud