KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17166030
nr 1716 6030
Bo Yson Sjöberg
(1915-1994), Sverige
Oljemålning, "Mot Strandvägen från Skeppsholmen". Signerad. Olja på pannå, 19x29 cm, yttermått inklusive ram: 22x32
Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 20:43:12
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Bo Yson Sjöberg
Läs mer om Bo Yson Sjöberg