KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509412

nr 1250 9412

Erik Tryggelin

(1878-1962), Sverige

Oljemålning, Vadstena, Signerad, daterad 13-27/8 1954. Olja på pannå, 25x19,5

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 29 april 2019
kl 19:37:59

Erik Tryggelin

Läs mer om Erik Tryggelin