KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9502711
nr 950 2711
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, Ester Henning (1887-1985), Signerad, (löst blad), "maskincentral", 36x43
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 mars 2015
kl 19:01:50
22/3 19:02:36
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning