KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878581

nr 1387 8581

Per-Hilding Perjons

(1911-1998), Sverige

Oljemålning, Modell. Signerad, daterad -67. Olja på duk, 45x54cm, yttermått inklusive ram: 62x71cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 29 mars 2021
kl 19:54:01

Per-Hilding Perjons

Läs mer om Per-Hilding Perjons