KONST / Litografier / Färglitografi 17526567

nr 1752 6567

Färglitografi

Lennart Jurlow. "Le Beaujolais Noveau", Mourlot. Ej signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: ca 76x47 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 12 januari 2026
kl 19:35:56

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor