Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ÖVRIGT / Diverse / Kakburkar 9952094



*

nr 995 2094


Kakburkar

Plåt. 1950-tal


Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 november 2015
kl 18:21:48


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
9/11 17:58:15 1      100 kr
11/11 20:48:54 2      150 kr
14/11 12:01:25 3      250 kr
15/11 15:23:48 4      250 kr
15/11 15:23:49 3      250 kr (Budbetjänt)
15/11 22:30:14 5      350 kr
16/11 14:03:14 6      400 kr
16/11 15:34:16 7      450 kr
16/11 15:36:35 5      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 16 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: kakburkar plåt
  • 7020 Blomkonsoler
    9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 18:33
  • 7022 Bokstöd
    ett par, 1920-tal. Längd: 13 cm, höjd: 14 cm
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 18:09
  • 7047 Bordstabletter
    Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 19:10




Ladda ner broschyr