KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15758844
nr 1575 8844
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik/collage, Signerad, "Jungfrufärden". Blandteknik på pannå, yttermått inklusive ram: 59x59 cm. Signerad
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:55:38
27/10 10:16:06
100 kr
28/10 09:06:13