KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413038
nr 1441 3038
Bror Ljunggren
(1884-1939)
Oljemålning, Bror Ljunggren (1884-1939), Signerad, gårdsmotiv. Olja på pannå, 18x23cm, yttermått inklusive ram: 29x34cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:52:41
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr