KONST / Litografier / Färglitografi 15664016
nr 1566 4016
Kévork Zabounian
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 5/140. Färglitografi, Kvinna, bildmått: 58x40 cm, yttermått inklusive ram: 77x57 cm
Kévork Zabounian, amenisk-svensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:11:19
24/9 11:59:55
Kévork Zabounian
Läs mer om Kévork Zabounian