KONST / Litografier / Kolorerade litografier 5693447
nr 569 3447
Kolorerade litografier
4 st, 1800-tal, 20 x 16
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 2 mars 2009
kl 19:57:20
2.500 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.900 kr
2.100 kr
2.300 kr
2.500 kr
2.600 kr
2.700 kr
2.900 kr
3.100 kr