KONST / Litografier / Färglitografier 13491123
nr 1349 1123
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Färglitografier, 6 st, Signerade. Motivet: 9x7
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:10:57
500 kr
600 kr
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin