ART / Lithographs / Litograph in colors 11209402
nr 1120 9402
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Max Walter Svanberg (1912-1994), kvinna och fisk, sheet: 48x33,
LITOGRAPH IN COLORS, Max Walter Svanberg (1912-1994), kvinna och fisk, bladets mått: 48x33
600
SEK 350
Monday July 31 2017
at 19:18:38
27/7 08:38:14
300 kr
31/7 19:08:20
Max Walter Svanberg
Read more about Max Walter Svanberg