KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14299400
nr 1429 9400
Göran Brunius
(1911-2005), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 217/310, Uggla. Bildmått: 31x48cm, yttermått inklusive ram: 51x65cm
Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 november 2021
kl 19:27:36
150 kr
Göran Brunius
Läs mer om Göran Brunius