ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 10558010
nr 1055 8010
Dekorelement
2 st, 60x28 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 september 2016
kl 20:15:08
300 kr
450 kr
500 kr
600 kr