KONST / Litografier / Färglitografi 13725041
nr 1372 5041
Färglitografi
Michael Challenger. Signerad, numrerad 63/75, daterad 1974, "from nothing to one". Motivet: 54x72cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:29:19
16/1 11:40:15
500 kr
16/1 18:09:04