KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt/tusch 14257195
nr 1425 7195
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Träsnitt/tusch, Signerad, verrso a verso, yttermått inklusive ram: 36x34cm
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
500 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:35:32