ART / Etchings etc / Etchings 9201565
nr 920 1565
Göran Brunius
(1911-2005), Sverige
2 pcs. Göran Brunius (1911-2005), birds, numrerade och signerade, subject: 48x32 + 30x16,
ETCHINGS, 2 st. Göran Brunius (1911-2005), fåglar, numrerade och signerade, motivet: 48x32 + 30x16
Göran Brunius, born 1911, dead 2005, Swedish painter and sculptor.
400
SEK 150
Monday October 27 2014
at 20:15:56
27/10 13:17:55
100 kr
27/10 20:10:55
Göran Brunius
Read more about Göran Brunius